„Cât de mulțumit(ă) ești de Universitate?” – Completați chestionarul

Acasa/Studenți/„Cât de mulțumit(ă) ești de Universitate?” – Completați chestionarul

Vă invităm să completați Chestionarul de satisfacție, aplicat în fiecare an în UAIC. Scopul acestui chestionar este de a evalua percepția studenților (la licență, master, doctorat) privind calitatea serviciilor oferite de Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” dinIași

Click pentru a completa chestionarul

Completarea chestionarului dureaza aproximativ 10 minute, iar toate raspunsurile sunt anonime. Studentii sunt intrebati despre interactiunea cu diverse servicii ale Universitatii, conditii de cazare, acces la internet, comunicarea cu angajatii, cantina etc.

Facultatile si serviciile relevante vor primi, la finalul chestionarului, un raport statistic, cu toate datele anonimizate.

Universitatea ofera si premii – un hanorac UAIC pe saptamana. Cei care vor sa se inscrie vor trebui sa isi lase o adresa de email, folosita strict pentru tragerea la sorti.

2018-05-15T11:58:30+03:00