Studenţi - Studii

Studii universitare de licenţă

Învăţământ Cu Frecvenţă (I.F.)

Orar Sem. II
Programarea examenelor sesiunea iunie 2017
Sesiune restanţe Sem. II
Îndrumatori
Plan de învătământ

Grupe studenţi EFS 2016-2017

Kinetoterapie şi Motricitate Specială

Orar Sem. II
Programarea examenelor sesiunea iunie 2017
Sesiune restanţe Sem. II
Îndrumatori
Plan de învătământ

Grupe studenţi KMS 2016-2017

Studii universitare de masterat

Învăţământ Cu Frecvenţă (I.F.)

Kinetoterapia în Traumatologia Sportivă

Orar Sem.II
Îndrumatori
Plan de învătământ

Grupe studenti KTS anul I 2016-2017

Grupe studenti KTS anul II 2016-2017

PLANIFICAREA EXAMENENLOR (sesiunea: 05 – 18.06.2017)
Sesiune restante: 19-25 iunie 2017 (Semestrul I + II)

Fitness şi Estetică Corporală

Orar Sem.II
Îndrumatori
Plan de învătământ

Grupe studenti FEC anul I 2016-2017

Grupe studenti FEC anul II 2016-2017

PLANIFICAREA EXAMENENLOR (sesiunea: 05 – 18.06.2017)

Sesiune restante: 19-25 iunie 2017 (Semestrul I + II)

Activităţi Sportive de Timp Liber şi Sporturi Extreme

Orar Sem.II
Îndrumatori
Plan de învătământ

Grupe studenti ASTLSE anul II 2016-2017

PLANIFICAREA EXAMENENLOR (sesiunea: 05 – 18.06.2017)

Sesiune restante: 19-25 iunie 2017 (Semestrul I + II)

Îndrumatori - Studii universitare de licenţă

(an univ. 2016-2017)

Nr. crt.

Numele şi prenumele cadrului didactic

Anul / Specializarea

  1.  

Lect.dr. Petrea Renato-Gabriel

Anul 1, Educaţie Fizică şi Sportivă

  1.  

Conf.dr. Rusu Oana-Mihaela

Anul 1, Kinetoterapie şi Motricitate Specială

  1.  

Asist.dr. Rareş-Alexandru PUNI

Anul 2, Educaţie Fizică şi Sportivă

  1.  

Asist.dr. Raluca-Mihaela HODORCĂ

Anul 2, Kinetoterapie şi Motricitate Specială

  1.  

Asist.dr. Ionuț ONOSE

Anul 3, Educaţie Fizică şi Sportivă

  1.  

Conf.dr. Beatrice-Aurelia ABĂLAŞEI

Anul 3, Kinetoterapie şi Motricitate Specială

Îndrumatori - STUDII UNIVERSITARE DE MASTER

(an univ. 2016-2017)

Nr. crt.

Numele şi prenumele cadrului didactic

Anul / Programul de master

1.

Lect.dr. Florin NICHIFOR

Anul 1, Fitness şi Estetică Corporală

2.

Prof.dr. Marin CHIRAZI

Anul 1, Kinetoterapia în Traumatologia Sportivă

4.

Conf.dr. Ilie - Cătălin ŞTIRBU

Anul II, Activităţi Sportive de Timp Liber şi Sporturi Extreme

5.

Conf.dr. Cristina – Elena MORARU

Anul II, Fitness şi Estetică Corporală

6.

Lect.dr. Marius NECULĂEȘ

Anul II, Kinetoterapia în Traumatologia Sportivă


Cautare