Anunț privind scenariul de lucru pentru activităţile didactice

Acasa/Anunțuri, Studenți/Anunț privind scenariul de lucru pentru activităţile didactice

Consiliul Facultății de Educaţie Fizică şi Sport, a Universității ”Alexandru Ioan Cuza din Iași” din data de 24.09.2021, ora 10, pentru punerea în aplicare a Hotărârii Senatului Universității ”Alexandru Ioan Cuza din Iași” din 23.09.2021 a hotărât ca activitățile didactice de la studii de licenţă şi master, să se desfășoare după cum urmează:

· Cursurile – în sistem online

· Seminariile şi lucrările practice – on-site, faţă în faţă

· „Educaţia fizică la alte facultăţi” – în sistem online, fiind activitate de seminar

Conducerea Facultății exprimă totala disponibilitate și constanta grijă pentru studenții săi și pentru calitatea actului didactic. În pofida dificultăților de moment, misiunea de excelență se va împlini.

Mult succes!

2021-09-24T10:50:59+03:00