Acasa/Anunțuri, Erasmus+, Proiecte/Erasmus+: Stay at Home Healthy through the use of the innovative methods – SAHHim

În ultima săptămână a lunii martie 2023 s-au desfășurat activitățile Learning/Teaching/Training 3 – Evaluation and sustaining of healthy life behavior in students with special needs, găzduite de partenerul ISTITUTO D’ISTRUZIONE SUPERIORE “ A. LINCOLN “ din Enna, Italia, din cadrul proiectului Erasmus + KA220: Stay at Home Healthy through the use of the innovative methods – SAHHim, coordonator proiect Ordu University, Turcia. În calitate de partener, Facultatea de Educație Fizică și Sport, Universitatea ”Alexandru Ioan Cuza” din Iași a fost reprezentată de conf.univ.dr. Oana Rusu (manager de proiect UAIC), conf.univ.dr. Veronica Popescu, lect.univ.dr. Renato-Gabriel Petrea (membri proiect).

2023-04-05T10:36:34+03:00