Acasa/Erasmus+, Mobilități, Studenți/Stay at Home Healthy through the use of the innovative methods – SAHHim – A III-a întâlnire în cadrul proiectului

A 3-a întâlnire transnațională, organizată de partenerul National Education Directorate of Altinordu District (NEDAD), a avut loc în perioada 14-15 septembrie 2023 la Ordu, Turcia. Din partea Facultății de Educație Fizică și Sport, Universitatea ”Al.I.Cuza” din Iași au participat conf.univ.dr. Oana Rusu, conf.univ.dr. Liliana Radu, conf.univ.dr. Ileana Popovici. Activitatea face parte din proiectul Erasmus + KA220: Stay at Home Healthy through the use of the innovative methods – SAHHim, coordonator proiect Ordu University, Turcia.

#erasmus #SAHHIm #UAIC #FEFSIasi

2023-09-19T14:10:32+03:00