Susţinere publică teză de doctorat drd. NICU MIHAELA

Acasa/Susţinere publică teză de doctorat drd. NICU MIHAELA
Susţinere publică teză de doctorat drd. NICU MIHAELA2024-05-16T14:33:02+03:00

La data de 19.06.2024, ora 1000, în sala FERDINAND (corp A), doamna NICU MIHAELA căs. BOGDAN va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “Valenţele activităţilor specifice lecţiei de educaţie fizică în sistem blended-learning, asupra capacităţii motrice şi psihologice, la elevii de gimnaziu, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Prof.univ.dr. Beatrice – Aurelia ABALAŞEI, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi  (CV)

Conf.univ.dr. Cristina – Elena MORARU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi  (CV)

Prof.univ.dr. Tatiana DOBRESCU, Universitatea „Vasile Alecsandri” din Bacău (CV)

Conf.univ.dr. Ana – Cristina LEŞE, Universitatea Naţională de Arte „George Enescu” din Iaşi (CV)