Susţinere publică teză de doctorat drd. PETREA RENATO – GABRIEL

Acasa/Susţinere publică teză de doctorat drd. PETREA RENATO – GABRIEL
Susţinere publică teză de doctorat drd. PETREA RENATO – GABRIEL2023-09-04T15:25:13+03:00

La data de 25.09.2023, ora 1100, în sala FERDINAND (corp A), domnul PETREA RENATO – GABRIEL va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “Rolul coeficientului de inteligenţă şi al unor conduite psihomotrice în învăţarea tehnicii înotului sportiv – procedeele craul şi spate, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Conf.univ.dr. Cornelia MĂIREAN, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi  (CV)

Conf.univ.dr. Cristina – Elena MORARU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi  (CV)

Prof.univ.dr. Marin CHIRAZI, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi  (CV)

Conf.univ.dr. Dan Iulian ALEXE, Universitatea „Vasile Alecsandri” din Bacău (CV)