Susţinere publică teză de doctorat: drd. TANASĂ ANCA-RALUCA

Acasa/Susţinere publică teză de doctorat: drd. TANASĂ ANCA-RALUCA
Susţinere publică teză de doctorat: drd. TANASĂ ANCA-RALUCA2022-05-06T13:24:22+03:00

Susţinere publică teză de doctorat: drd. TANASĂ ANCA-RALUCA

La data de 27.05.2022, ora 1300, în sala FERDINAND (corp A), doamna TANASĂ  ANCA-RALUCA va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “CONTRIBUŢIA ANALIZEI BIOMECANICE ÎN OPTIMIZAREA EXECUŢIEI UNOR ELEMENTE TEHNICE LA BÂRNĂ, CATEGORIA JUNIOARE, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Conf.univ.dr. Cristina-Elena MORARU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)

Prof.univ.dr. Virgil ENE-VOICULESCU, Academia Navală „Mircea cel Bătrân” din Constanţa (CV)

Prof.univ.dr. Silvia – Violeta TEODORESCU, Universitatea Naţională de Educaţie Fizică şi Sport din Bucureşti (CV)

Prof.univ.dr. Leon GOMBOŞ, Universitatea „Babeş-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV)