Susţinere teză de doctorat PÂRŢAC SERGIU căs. SOLOMON-PÂRŢAC

Acasa/Susţinere teză de doctorat PÂRŢAC SERGIU căs. SOLOMON-PÂRŢAC
Susţinere teză de doctorat PÂRŢAC SERGIU căs. SOLOMON-PÂRŢAC2022-06-22T15:41:35+03:00

La data de 15.07.2022, ora 1000, în sala FERDINAND (corp A), domnul PÂRŢAC SERGIU căs. SOLOMON-PÂRŢAC va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “ACTUALITĂŢI ÎN REEDUCAREA FUNCŢIONALĂ POSTRECONSTRUCŢIE A LIGAMENTULUI ÎNCRUCIŞAT ANTERIOR, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Prof.univ.dr. Adrian COJOCARIU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi  (CV)

Prof.univ.dr. Mihaela ORAVIŢAN, Universitatea de Vest din Timişoara (CV)

Prof.univ.dr. Dumitru – Rareş CIOCOI – POP, Universitatea „Babeş-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV)

Conf.univ.dr. Marius NECULĂEŞ, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)