Susţinere teză de doctorat STEGARIU VLAD-IONUŢ

Acasa/Susţinere teză de doctorat STEGARIU VLAD-IONUŢ
Susţinere teză de doctorat STEGARIU VLAD-IONUŢ2022-06-22T16:02:08+03:00

La data de 05.07.2022, ora 1000, în sala R 402 (corp Romtelecom, etaj IV), domnul STEGARIU  VLAD-IONUŢ va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “Valenţele jocului de şah în dezvoltarea psihomotrică a copiilor, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Conf.univ.dr. Cristina – Elena MORARU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)

Prof.univ.dr. Emilia – Florina GROSU, Universitatea „Babeş-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV)

Prof.univ.dr. Dana BĂDĂU, Universitatea de Medicină, Farmacie, Ştiinţe şi Tehnologie „George Emil Palade” din Târgu Mureş (CV)

Conf.univ.dr. Ileana – Monica POPOVICI, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)