Susţinere teză de doctorat TOMOZEI RĂZVAN-ANDREI

Acasa/Susţinere teză de doctorat TOMOZEI RĂZVAN-ANDREI
Susţinere teză de doctorat TOMOZEI RĂZVAN-ANDREI2022-06-10T19:40:04+03:00

La data de 05.07.2022, ora 1200, în sala R 402 (corp Romtelecom, etaj IV), domnul TOMOZEI  RĂZVAN-ANDREI va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “NOI PERSPECTIVE PRIVIND PREGĂTIREA TEHNICĂ ÎN ALERGĂRILE DE GARDURI PRIN PRISMA ANALIZEI BIOMECANICE, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Conf.univ.dr. Cristina-Elena MORARU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)

Prof.univ.dr. Emilia – Florina GROSU, Universitatea „Babeş-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV)

Prof.univ.dr. Dana BĂDĂU, Universitatea de Medicină, Farmacie, Ştiinţe şi Tehnologie „George Emil Palade” din Târgu Mureş (CV)

Conf.univ.dr. Veronica POPESCU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)