Susţinere publică teză de doctorat: drd. MUNTIANU A. VLAD-ALEXANDRU

Acasa/Susţinere publică teză de doctorat: drd. MUNTIANU A. VLAD-ALEXANDRU
Susţinere publică teză de doctorat: drd. MUNTIANU A. VLAD-ALEXANDRU2022-05-06T13:20:25+03:00

Susţinere publică teză de doctorat: drd. MUNTIANU A. VLAD-ALEXANDRU

La data de 27.05.2022, ora 1000, în sala FERDINAND (corp A), domnul MUNTIANU A. VLAD-ALEXANDRU va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “Profilul psihomotric al jucătorului de handbal. Focalizare pe modelul performanţial al juniorilor III, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Prof.univ.dr. Adrian COJOCARIU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)

Prof.univ.dr. Silvia – Violeta TEODORESCU, Universitatea Naţională de Educaţie Fizică şi Sport din Bucureşti (CV)

Prof.univ.dr. Carmen ENE-VOICULESCU, Universitatea „Ovidius” din Constanţa (CV)

Prof.univ.dr. Leon GOMBOŞ, Universitatea „Babeş-Bolyai” din Cluj-Napoca (CV)