Susținere teză de doctorat DOBREANU Ioana-Bianca căs. IOJA

Acasa/Susținere teză de doctorat DOBREANU Ioana-Bianca căs. IOJA
Susținere teză de doctorat DOBREANU Ioana-Bianca căs. IOJA2023-06-22T15:34:58+03:00

La data de 14.07.2023, ora 10.00, în sala FERDINAND (corp A), doamna DOBREANU Ioana-Bianca căs. IOJA va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul “OPTIMIZAREA PROCESULUI RECUPERATOR KINETOTERAPEUTIC ÎN SINDROMUL FEMURO-PATELAR, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţa Sportului şi Educaţiei Fizice.

Prof.univ.dr. Beatrice – Aurelia ABALAŞEI, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi(CV)

Prof.univ.dr. Adrian COJOCARIU, Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (CV)

Prof.univ.dr. COSMA Germina-Alina, Universitatea din Craiova (CV)

Prof.univ.dr. ŢIFREA Corina, Universitatea „Naţională de Educaţie Fizică şi Sport din Bucureşti (CV)